آمار آنلاین قیمت طلا و سکه اتحادیه

قیمت مصوب اتحادیه
انس طلا 000
طلای آبشده 000
دلار 000
یک گرم 18 عیار345500
سکه بهار آزادی 000
سکه امامی4200000
نیم سکه2050000
ربع سکه1050000
سکه یک گرمی0000000

پیوند ها

هشدار رئیس اتحادیه طلا وجواهر ، ساعت وعینک سبزوار : موضوع فروش انواع طلای دست دوم در بازار شهرستان مردود است

اتحادیه صنف طلا وجواهر، ساعت وعینک شهرستان ، از ممنوعیت فروش طلای دست دوم در بازار سبزوار خبر داد وگفت : با توجه به پرسش مکرر شهروندان از این اتحادیه وجهت تنویر افکار عمومی ، به اطلاع می رسانم در صورت مشاهده این تخلف مراتب را به کمیته رسیدگی به تخلفات اتحادیه گزارش نمایند .
علیرضا برغمدی در گفتگوی اختصاصی با صدای ملت اظهار داشت : سال گذشته ودر تاریخ ۲۹/۵/۹۲ محمد کشتی آرای رئیس اتحادیه کشور طلا وجواهر با ارسال نامه شماره ۰۶۲۴/۹۲ متن مصوبه ای با استناد به موارد بهداشتی ، همه اعضای این اتحادیه در سبزوار را مکلف کرده اند تا از این عمل خودداری کنند .
رئیس اتحادیه صنف طلا وجواهر با تصریح بر اینکه ارائه فاکتور خرید به مشتریان محترم از سوی فروشندگان واحدهای صنفی الزامی است تاکید کرد : برابر نص صریح قانون در این اتحادیه چنانچه واحدی از ارائه فاکتور فروش در پایان معامله وخرید از سوی مشتری ، خودداری کرد همشهریان محترم از خرید خود منصرف شوند .
وی توضیح داد : بعنوان مثال النگوهای توخالی حاوی مقادیر زیادی جرم است که خریدار بلافاصله آن را می سوزاند تا از وزن کلی آن وطلا کسر شود همینطور فروش انواع دستبندهای فنر دار که بایستی وزن فنر از طلا کم شده ومحاسبه گردد ویا کارهای نگین دار که به همین ترتیب باید عمل شود .بنابراین مشاهده میکنید در صورتی که در زمان خرید ، فاکتوری که حکم سند برای کالا را دارد ، توسط مشتری دریافت نشود هنگام فروش با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد شد .
علیرضا برغمدی در این لحظه از همکاری ومساعدت همیشگی سروان ایمان دوست ریاست پیشین پلیس نظارت بر اماکن عمومی جهت جمع آوری اجناس دست دوم ومستعمل فروشان از سطح شهر به نیکی یاد کرد که گام مهمی در جهت کاهش آسیب های بهداشتی در این حرفه در سبزوار را برداشته اند .

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هشدار رئیس اتحادیه طلا وجواهر ، ساعت وعینک سبزوار : موضوع فروش انواع طلای دست دوم در بازار شهرستان مردود است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آمار آنلاین قیمت طلا و سکه کشور