آمار آنلاین قیمت طلا و سکه اتحادیه

قیمت مصوب اتحادیه
انس طلا 000
طلای آبشده 000
دلار 000
یک گرم 18 عیار345500
سکه بهار آزادی 000
سکه امامی4200000
نیم سکه2050000
ربع سکه1050000
سکه یک گرمی0000000

پیوند ها

آغاز دور جدید چانه زنی مالیاتی اصناف ودولت

به نقل از صفحه ۱۴ روزنامه خراسان ۹۴/۲/۲۱

رئیس اتاق اصناف ایران از آغاز دور جدید چانه زنی مالیاتی اصناف با سازمان امور مالیاتی خبرداد وگفت : در آستانه توافق مالیاتی عادلانه درحوزه مالیات بر مشاغل ومالیات بر ارزش افزوده هستیم .علی فاضلی درگفتگو با مهر با بیان اینکه نظام مالیاتی برای اصناف درکشور هم اکنون منطبق بر منطق نیست ، گفت : فرار مالیاتی در حوزه های مختلف هم اکنون صورت میگیرد که ریشه آن به مباحث ضعف قانون مالیاتی کشور برمیگردد .

رئیس اتاق اصناف ایران افزود : اصناف در آستانه نشست با مسئولان مالیاتی کشور برای حصول یک توافق مالیاتی عادلانه هستند وقرار است در هفته جاری ،نشست مشترکی میان اصناف وسازمان امور مالیاتی برگزار شود .

وی تصریح کرد : این توافق مالیاتی در سه حوزه مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر مشاغل وتجهیز فروشگاه ها در سراسر کشور به صندوق فروش یا دستگاههای pos صورت خواهد گرفت . این در حالی است که در رابطه با صندوق های فروشگاهی ۶ سال از قانون عقب هستیم که باید این را سامان دهیم اما برای سازمان امور مالیاتی ودرسه حوزه مذکور ، پیشنهاد خاص داریم .

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آغاز دور جدید چانه زنی مالیاتی اصناف ودولت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آمار آنلاین قیمت طلا و سکه کشور