آمار آنلاین قیمت طلا و سکه اتحادیه

قیمت مصوب اتحادیه
انس طلا 000
طلای آبشده 000
دلار 000
یک گرم 18 عیار345500
سکه بهار آزادی 000
سکه امامی4200000
نیم سکه2050000
ربع سکه1050000
سکه یک گرمی0000000

پیوند ها

قانون مالیات برارزش افزوده در هر صورت اصلاح خواهد شد

تاریخ: ۳۰/دی/۹۴ ساعت ۲۱:۱۱ | اخبار صنفی
منبع: سایت طلا
سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر به همه همکاران صنفی خود این اطمینان را داد که در هر صورت قانون مالیات برارزش افزوده آنطور که خواسته صنف هست اصلاح خواهد شود.
قانون مالیات برارزش افزوده در هر صورت اصلاح خواهد شد / شرایط صنفی بهتر خواهد شد

“محمد کشتی آرای” رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با سایت طلا گفت: همکاران صنف طلا و جواهر خیالشان راحت باشد که در هر صورت قانون مالیات برارزش افزوده همانطور که درخواست این صنف هست اصلاح شده و شرایط صنف طلا و جواهر بهتر خواهد شد.

وی با بیان نتایج اصلاح قانون مالیات برارزش افزوده در صنف طلا و جواهر افزود: با اطلاح این قانون همه همکارانی که در سطح کشور به تعطیلی کشیده شده اند، با رونق دوباره به بازار برگشته و واحدهای صنفی خود را بازگشایی خواهند کرد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با اشاره به فعالیت های گسترده در مورد اصلاح این قانون تصریح کرد: در یکسال اخیر چه از طرف هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، و چه از طرف اتحادیه های شهرهای بزرگ؛ مانند مشهد، اصفهان، تبریز، زنجان و یزد طی جلسات متعدد زحمات زیادی کشیده شده و توانستیم خواسته های خود را اثبات کنیم.

کشتی آرای تصریح کرد: همکنون ما تمام کارهایی را که باید در مورد اصلاح قانون مالیات برارزش افزوده انجام می دادیم به اتمام رساندیم، و از این پس باید مجلس بررسی و تصویب آن را انجام دهد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به پایان دوره مجلس و ترافیک کاری آن و همچنین بررسی لایحه بودجه درگفتگو با سایت طلا اظهارکرد: در موقعیت فعلی مشغله کاری مجلس بیشتر از روزهای عادی است و ما امیدوار هستیم که این مسیر طولانی و کارهای کارشناسی که انجام دادیم در همین دوره در صحن مجلس به تصویب برسد و اگر تغییر لازم باشد در همین مجلس انجام گیرد تا همکاران ما خیالشان راحت شود، و لازم نباشد اقدامات ما در دوره بعدی مجلس مجدداً تکرار شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قانون مالیات برارزش افزوده در هر صورت اصلاح خواهد شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آمار آنلاین قیمت طلا و سکه کشور