آمار آنلاین قیمت طلا و سکه اتحادیه

قیمت مصوب اتحادیه
انس طلا 000
طلای آبشده 000
دلار 000
یک گرم 18 عیار345500
سکه بهار آزادی 000
سکه امامی4200000
نیم سکه2050000
ربع سکه1050000
سکه یک گرمی0000000

پیوند ها

با عوارض واقعی عینک های غیراستاندارد طبی و آفتابی آشنا شوید .

ضرورت دارد بر  ورود وزارت بهداشت و اتحادیه های مربوط  به امر نظارت بر عرضه و فروش عینک‌های آفتابی،  نسبت به خطرات استفاده از عینک‌های طبی و آفتابی غیر استاندارد باید جدی گرفته شود  و از طرف وزارت بهداشت به مسولین هشدار باید داد .

بازار فروش و خرید عینک‌های آفتابی غیر استاندارد بویژه در فصل تابستان آن قدر داغ است که مردم با وجود آنچه در مورد خطرزا  بودن این نوع عینک‌ها گفته می‌شود به علت پایین بودن قیمت آنها و نیز ظاهر شکیل شان و ارائه این نوع عینکها در فروشگاههای نامعتبر چونکه قیمتی ارزان دارد از خیر غیر استاندارد بودن عینک‌ها می‌گذرند و عوارض آن را بر سلامت چشم‌شان کاملا نادیده می‌گیرند‌.

ناگفته نماند مشکلات ناشی از استفاده از عینک‌های فاقد استاندارد به عینک آفتابی محدود نمی‌شود، بلکه تجویز عینک طبی از سوی افراد فاقد صلاحیت، کار را به جایی رسانده است که رئیس سازمان نظام پزشکی ایران حتی نسبت به مشکلات بینایی دانش‌آموزان بر اثر استفاده از این نوع عینک‌ها و عدسی های غیر استاندارد هشدار داده است.

باید عینک خود را از مکانی تهیه کنید که مسئول فنی داشته باشد. از سوی دیگر، یکسری استاندارد‌ها به فریم و عدسی عینک مربوط می‌شود که توجه به آنها ضروری است. در حالی که فروشگاههایی هستند که اصلا ربطی به فروش عینک های آفتابی ندارند ولی در فروشگاههای خود به مشتری ارائه می دهند مانند فروشگاههای ساعت , لباس , بدلیجات و …. و  حتی در کنار خیابان ها که فروش عینک های طبی و حتی آفتابی تخصصی است که این فروشگاهها هیچ اطلاع و تخصصی ندارند  و فکر می کنند با داشتن دستگاه  UV   کفایت می کند .

فریم عینک باید با ویژگی‌های مرفولوژیک صورت انطباق داشته باشد، فریم یک عینک استاندارد باید براحتی روی اجزای صورت مثل  بینی و پشت گوش اتکا کرده، بدون این که آزردگی‌های پوستی یا فشار‌های عصبی بر این نواحی ایجاد کند. همچنین باید کمک کند چهره فرد بهتر از حالت بدون عینک شود. انتخاب فریم عینک از لحاظ افزایش زیبایی و مقبولیت صورت بسیار اهمیت دارد وگرنه فرد از عینک استفاده نمی‌کند و همه مقاصد درمانی و طبی بی‌نتیجه می‌ماند.

فریم عینک نیز باید بهترین ویژگی‌ها را از لحاظ اپتیکی داشته باشد تا بتواند عدسی‌های عینک را به طور مطلوب در خود نگه‌دارد و اشکالی از لحاظ اپتیکی به وجود نیاورد‌. همچنین فریم عینک باید از لحاظ بهداشتی موجب حساسیت‌های پوستی نشود و با پوست فرد سازگار باشد. برخی آلیاژ‌های فریم‌های فلزی و بندرت مواد فریم‌های کائوچویی می‌تواند موجب حساسیت‌های پوستی در سطح پوست شود. طرح، نوع و جنس عدسی عینک نیز باید با توجه به نمره چشم شخص و محیطی انتخاب شود که قرار است در آن از عینک استفاده شود .

متاسفانه با ورود عینک های طبی و  آفتابی غیر استاندارد و  انواع عدسی های طبی و آفتابی غیر استاندارد  ساخت کشور  دوست و  برادر  چین  به ایران عزیز صنعت اپتیک در ایران به خطر افتاده است  و  چونکه خصوصا در شهرهای کوچکتر  از لحاظ اقتصادی  برای بیشتر مردم ایران بهتر است و هزینه پائین دارد  از این نوع عینک ها و عدسی ها  استفاده می کنند  .

از طرف دیگری فروشندگان و فروشگاههای عینک های طبی و آفتابی  به علت بی اطلاعی  از محصولات جدید اپتیک و خریدارانی که عینک یا عدسی از فروشگاهی تهیه کرده اند که دارای  استانداردهای واقعی است  گمراه می کنند  و  بر اثر بی اطلاعی  خریداران  را  که از فروشگاهی دیگر خرید کرده اند  زیر سوال می برند و اعلام می دارند که در حق خریداران اجحاف شده است  و با منحرف کردن فکر خریدار و دروغ  , مشکل برای خریدار و فروشنده  ایجاد می کنند .

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با عوارض واقعی عینک های غیراستاندارد طبی و آفتابی آشنا شوید .”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آمار آنلاین قیمت طلا و سکه کشور