شناخت مروارید. اتحادیه طلا و جواهر سبزوار

این سوالی است که بسیاری از خریداران زیور الات مروارید از فروشندگان می پرسند .زیرا اغلب تصور می کنند که مروارید سطحی صاف و مسطح دارد .در صورتی که واقعیت چیز د یگری است مرواریدها در اشگال و ا نداره های بسیار گونا گون و متنوع موجود هستند.اما حقیقت ا ین است که در طبیعت ان نا هما هنگی های که مروارید ها را تشگیل می د هند . متداول تر هستند در حالیکه مروارید ها یی که کاملا گرد و کروی شکل می باشند . به شدت کم یا بند . ا ندازه و شکل یک مروارید . به گونه ی نرم تنی که مروارید . را تولید کرده – مدت زما نی که شکل گیری مروارید طول کشیده شکل و ا ندازه هسته و محل شکل گیری مروارید در جا نور . بستگی د ارد . کسا نی که مروارید کشت می کنند . با استفاده کردن از هسته های بزرگ و کاملا کروی شا نس خود را برای بدست  اوردن مروارید های بزرگ و گرد . افزا یش می د هند . در حقیقت ا نها بیشتر به د نبال هسته های مدور و بزرگی هستند . که قا بلیت تولید مروارید ی بزرگ و کروی را د اشته با شد. تا ارزش بیشتری پیدا کند. با ا ین حال و با وجود در نظر گرفتن تمام ا ین تمهیدات هیچ تضمینی و جود ندارد. . شکل و ا ندازه یک مروارید متغیر رها یی از قبیل دما و شیمی اب و نیز سلامت نرم تن را هم منعکس می کند .در حقیقت به غیر از ا نداره هسته . جنا نچه تر کیب شیمیا یی اب و یا د مای ان کم یا زیاد باشد . و یا نرم تن در سلامت کامل به سر نبرد ا ین مسعله نیز بطور مستقیم روی ا نداره و شکل مروارید که تولید می شود تا ئیر می گذارد….

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شناخت مروارید. اتحادیه طلا و جواهر سبزوار”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آمار آنلاین قیمت طلا و سکه کشور

آمار آنلاین قیمت طلا و سکه اتحادیه

قیمت مصوب اتحادیه
انس طلا 000
طلای آبشده 000
دلار 000
یک گرم 18 عیار345500
سکه بهار آزادی 000
سکه امامی4200000
نیم سکه2050000
ربع سکه1050000
سکه یک گرمی0000000
 • ولوو مونتاژ کامیون در ایران را متوقف کرد ۲ مهر, ۱۳۹۷
  شرکت کامیون سازی سوئدی ولوو اعلام کرد به دلیل ناتوانی در دریافت پول قطعات فرستاده شده به ایران مونتاژ کامیون در ایران را متوقف کرده است.
 • در جلسه ارزخواران با دولت چه گذشت؟ ۲ مهر, ۱۳۹۷
  برخی مسئولان بخش خصوصی که مدافعان سرسخت آزادسازی قیمت ارز و مخالف پیمان سپاری ارزی و فروش دلارهای صادرکنندگان با قیمت ۴۲۰۰ و سامانه نیما هستند، امروز با برخی دولتی ها جلسه داشتند و بر درخواست هایشان اصرار کردند.
 • سکه ۴۰۰ هزار تومان حباب دارد/ قیمت سکه به نرخ واقعی نزدیک می‌شود ۲ مهر, ۱۳۹۷
  کشتی‌آرای گفت: حباب ایجاد شده روی سکه تا هفته گذشته ۷۵۰ هزار تومان بود، اما در هفته اخیر به ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.
 • کسی به بازار ارز سر نمی‌زند؟ ۲ مهر, ۱۳۹۷
  امروز ارقام تازه‌ای از دلار و یورو در بازار آزاد ارز ثبت شد که ادامه جریان آمدن نرخ‌های عجیب به این بازار بود و توجیهی برای آن وجود ندارد؛ بازار پرتقاضایی که بانک مرکزی معتقد است فقط سه درصد معاملات در آن انجام شده و دلیلی برای حراج ارز در آن نمی‌بیند، ظاهرا کاملا رها […]
 • ۱۸ میلیارد دلار همچنان در جیب صادرکنندگان ۲ مهر, ۱۳۹۷
  رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تا روز ۲۳ شهریور حدود ۲۲.۷ میلیارد غیرنفتی داشته ایم که این رقم باید به چرخه اقتصاد کشور بازگردد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۴ میلیارد دلار ارز وارد سامانه نیما شده است.
 • مالک سکه ثامن موجودی کاربران را صفر کرد/اطلاعیه جدید دستگاه قضا ۲ مهر, ۱۳۹۷
  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از انتشار اطلاعیه‌ای در سایت سکه ثامن از سوی دستگاه قضایی خبر داد.

پیوند ها