قانون مالیات بر ارزش افزوده نیم بند متولد شد.

قا نون مالیات بر ارزش افزوده نیم بند متولد شد. و شیوه اجرا از اول غلط بود..چرا که اموزشهای لازم د ر مدارس اموزشی د یده نشد. و کلاس اموزشی برای اصناف زحمت کش بر گذار و یا ا ینکه فرصت بیشتری برای اجرا گرفته نشد.و غلط اجرا شدن یک قا نون به معنای خود زنی است. و از ا ین محل پول ود ر امد خو بی نصیب د و لت ها می شود. . و تما م راهها برای کاسب بسته می شود. . و کاسب مجبور می شود با چماق مالیات بگیرد. و هر روز کاسب با مشتری و ا تحاد یه ها در گیر ی دارند .

این قا نون تا زمان اجرا ی کامل و فر هنگ سازی ۲۰ سال زمان نیاز دارد. . چو نکه زیر ساخت ها اماده نشد . و قبل از اماده سازی زیر ساخت ها قا نون به اجرا گذاشته شد . بنده معتقدم که حتی برای ماموران مالیا تی اموزش های لازم داده نشد . اگر سه شرط اساسی برای ا ین قا نون در نظر گرفته می شد . شا ید به جنین مشگلی بر خو رد نمی کرد یم.

۱-اماده نبودن زیر ساخت . ۲- نبود اموزشهای لازم هم برای بازاریان و هم ماموران مالیلتی ۳- فر هنگ سازی بین مردم.

بنده به ماده ۳ و ۱۲ این قا نون اشاره  می کنم .

ماده ۳ در ا ین قا نون تفاوت بین ارزش کالا و خدمات و عرضه شده با ارزش کالا و خدمات خریداری یا تحصیل شده در یک دوره معین می باشد.

ماده ۱۲ راجع به معا فیتها – د ام و طیور زنده – زنبور-ارد خبازی-برنج -مشمول مالیات بر ارزش نیستند ولی ارزش افزوده برنج در رستوران ها گرفته می شود . همه به این نتیجه رسیدا ند که ما به التفا وت مشمول مالیات است . ولی به خاطر ا ینکه نمی توا نیم رد یا بی و شنا سا یی کنیم . و بستر شنا سا یی به هر د لیل وجود ندارد. پله به پله این مالیات اخذ می شود .

و ا ین مو ضوع کمرصنف طلا و جواهر را شکسته است . و قتی قا نو نی نو شته می شود . که هر فردی برای ان تعریف و تفسیر دا رد . نتیجه این است . و چوب ان را مرد م خوده و تورم به همراه دا رد . و فر و شنده نمی توا ند ما لیا ت از مردم بگیرد.. صنف محترم طلا و جواهر سبزوار معتقد است .

۱- مالیات طبق ماده ۳ در یک دوره معین فقط از سازنده می با یست گر فته شود .

۲- واگر قرار است پله به پله گرفته شود جهت بر قراری عدالت پا یه طلا خذف  واز سود و اجرت ما لیات بر ارزش افزوده اخذ گردد  .

اراد تمند علیر ضا بر غمدی

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قانون مالیات بر ارزش افزوده نیم بند متولد شد.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آمار آنلاین قیمت طلا و سکه کشور

آمار آنلاین قیمت طلا و سکه اتحادیه

قیمت مصوب اتحادیه
انس طلا 000
طلای آبشده 000
دلار 000
یک گرم 18 عیار345500
سکه بهار آزادی 000
سکه امامی4200000
نیم سکه2050000
ربع سکه1050000
سکه یک گرمی0000000
 • ولوو مونتاژ کامیون در ایران را متوقف کرد ۲ مهر, ۱۳۹۷
  شرکت کامیون سازی سوئدی ولوو اعلام کرد به دلیل ناتوانی در دریافت پول قطعات فرستاده شده به ایران مونتاژ کامیون در ایران را متوقف کرده است.
 • در جلسه ارزخواران با دولت چه گذشت؟ ۲ مهر, ۱۳۹۷
  برخی مسئولان بخش خصوصی که مدافعان سرسخت آزادسازی قیمت ارز و مخالف پیمان سپاری ارزی و فروش دلارهای صادرکنندگان با قیمت ۴۲۰۰ و سامانه نیما هستند، امروز با برخی دولتی ها جلسه داشتند و بر درخواست هایشان اصرار کردند.
 • سکه ۴۰۰ هزار تومان حباب دارد/ قیمت سکه به نرخ واقعی نزدیک می‌شود ۲ مهر, ۱۳۹۷
  کشتی‌آرای گفت: حباب ایجاد شده روی سکه تا هفته گذشته ۷۵۰ هزار تومان بود، اما در هفته اخیر به ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.
 • کسی به بازار ارز سر نمی‌زند؟ ۲ مهر, ۱۳۹۷
  امروز ارقام تازه‌ای از دلار و یورو در بازار آزاد ارز ثبت شد که ادامه جریان آمدن نرخ‌های عجیب به این بازار بود و توجیهی برای آن وجود ندارد؛ بازار پرتقاضایی که بانک مرکزی معتقد است فقط سه درصد معاملات در آن انجام شده و دلیلی برای حراج ارز در آن نمی‌بیند، ظاهرا کاملا رها […]
 • ۱۸ میلیارد دلار همچنان در جیب صادرکنندگان ۲ مهر, ۱۳۹۷
  رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تا روز ۲۳ شهریور حدود ۲۲.۷ میلیارد غیرنفتی داشته ایم که این رقم باید به چرخه اقتصاد کشور بازگردد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۴ میلیارد دلار ارز وارد سامانه نیما شده است.
 • مالک سکه ثامن موجودی کاربران را صفر کرد/اطلاعیه جدید دستگاه قضا ۲ مهر, ۱۳۹۷
  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از انتشار اطلاعیه‌ای در سایت سکه ثامن از سوی دستگاه قضایی خبر داد.

پیوند ها