آمار آنلاین قیمت طلا و سکه اتحادیه

قیمت مصوب اتحادیه
انس طلا 000
طلای آبشده 000
دلار 000
یک گرم 18 عیار345500
سکه بهار آزادی 000
سکه امامی4200000
نیم سکه2050000
ربع سکه1050000
سکه یک گرمی0000000

پیوند ها

بسم الله الرحمن الرحیم 17/12/95 برخورد سلیقه ای در مالیات بر ارزش افزوده صنعت طلا وجواهر را به نابودی کشانده است

بسم الله الرحمن الرحیم                                         ۱۷/۱۲/۹۵

برخورد سلیقه ای در مالیات بر ارزش افزوده صنعت طلا وجواهر را به نابودی کشانده است

صنعت طلا و جواهر با پرداخت مالیات مخالف نیست :

فعالان اقتصادی این عرصه در همه بازه های زمانی ضمن پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی همیشه پشتوانه دولت وملت بودند وهرگز به دنبال دور زدن نیستند مالیات بر ارزش افزوده را بعنوان ضربه ای بر پیکره فعالان صنعت طلا وجواهر کشور می دانیم . در برنامه های تلویزیونی تاکید می نمایند که آیا باید طلافروشان مالیات پرداخت کنند البته پاسخ مثبت است ودر حقیقت این مردم هستند که کالا را باید گران تر بخرند ومردم آگاه به این نیستند که مالیات بر ارزش افزوده از خود آان دریافت میشود . بطوری که طلا فروش از یک گرم طلای فروخته شده علاوه بر ۷% سود ،۹% مالیات بر ارزش افزوده را نیز به آن اضافه می نماید .

ما به دنبال حل این مشکل هستیم وتا به حال  نیز با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برخی از مسئولان با جناب آقای پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس وتعدادی از فعالان اقتصادی در سبزوار ومشهد نشست داشته ایم .

سلیقه ای برخورد کردن ضربه سنگین بر صنعت طلا وجواهر وارد نموده است ورشکستی وتعطیلی صنعت طلا وجواهر را شاهد هستیم مبالغ سنگین مالیات بر ارزش افزوده کمر طلافروشان را شکسته ، سیاستهای نادرست صنعت طلا وجواهر رابه نابودی کشیده است .

علیرضا برغمدی رئیس اتحادیه طلا وجواهر سبزوار

 

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بسم الله الرحمن الرحیم ۱۷/۱۲/۹۵ برخورد سلیقه ای در مالیات بر ارزش افزوده صنعت طلا وجواهر را به نابودی کشانده است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آمار آنلاین قیمت طلا و سکه کشور